Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assimilator

    őstag

    Van egy alapveto problema amiert ez sok embernek nem megy vagy nem erti.
    Tudja errol a Steam farmolos/penzcsinalos stb. folyamatrol, hogy nem egyszeru, de megis ugy probalja elkepzelni, mintha ez olyan magatol ertetodo folyamat lenne.
    De ebben nem feltetlen ok a hibasak.
    Hanem azok akik ebben benne vannak es ugy allitjak be az egeszet mintha ez pofonegyszeru lenne.
    S termeszetes kozonnyel beszelnek rola illetve azokrol akik nem ertik.
    Pedig szerintem ez rohadtul nem egyszeru.
    Aki ezt maskent gondolja az probalja meg egy laikusnak elmeselni szemtol-szemben.
    En egyszer munkatarsamnak kezdtem el, mert erdekelte. Egy nagyon fogekony sracrol van szo.
    2 oraja meseltem habzo szajjal de kb. meg csak ott tartottunk, hogy mibol mi esik, mikor, hogyan.
    Az, hogy ez mikent lesz nyereseges, ha ez egyaltalan lehet nyereseges, az megint mas kerdes.
    Mert pl. ugye ki lehet ebbol rakni (most csak kartyarol beszelek) egy PS4 arat is csak mas kerdes, hogy ez hany beszerzett jatekkal valosul meg. Illetve ne felejtsuk el a befektetett idot, ami szinten penz.
    Szoval ha egyebkent is ez az ember szenvedelye es egesz nap gep elott van, akkor lesz kb. csak nyereseges kozeli.
    Persze vannak a csereberelok akik CS:GO es hasonlo itemeket cserelgetnek megadott szisztema szerint.
    Ami ugyanugy megkoveteli a hatalmas hattertudast. A piaci targyakrol, trendekrol, szokasokrol. Szoval ugyanugy kell a kereskedoi vena, mint a valo eletben. Trukkozes a targyakkal, arakkal.
    Szoval nagy lovet semmi meloval max. ugy lehet ha vesz valaki pl. egy CS:GO kulcsot kinyit vele egy ladat es lesz benne valami nagy dolog. De ez kb. olyan eselyes, mint lotton nyerni, vagy annyira se.
    En sajat peldamat tudom leirni. 2013 novemberben kezdtem bele ebbe az egesz Steam sztoriba.
    2014 januarjaban szereztem meg az elso wallet cardomat es elso Store-ban vasarolt jatekomat. Egy honapra ra lett piacom. Ma reggel aktivaltam az 500. jatekomat.
    Soha egyetlen igazi forintot/centet/pennyt nem raktam bele az egesz dologba.
    A profilom lvl60-as. Van elorendelt GTA V-m es hasonlok, sok egyeb bundliszokeveny mellett.
    Nem raktam bele penzt, de, hogy nyereseges-e a dolog, azt nem hiszem.
    De egyebkent sem banom vagy ilyesmi, mert igazabol a kedvenc jatekom a Steam lett. :)
    Masreszt nem gondolnam, hogy nagy hal lennek (inkabb apro) vagy nagyon ugyes, de arra azert buszke vagyok amit osszeraktam, anelkul, hogy robotszeru dologba ment volna at, vagy tobb idot elvett volna, mint amennyit egyebkent is jatszok/gepezek.
    De ez csak egy pelda mindenki maskepp hozza ossze.
    Mint minden mashoz ehhez is rengeteg tanulas/figyelem es eleslatas kell.
    Nem beszelve arrol, hogy nagyon sok info beszerzese eleg nehez, mert akik ebben benne vannak azok nem szivesen adjak ki a praktikakat, mert ugye senki sem ellensege sajat maganak, de ez nem is baj. :)
    Ez csak a szemelyes velemenyem. A sajat peldamat pedig tenyleg csak a szemleltetes kedveert irtam le, nem arcoskodasnak szantam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák