Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Volfram42

    senior tag

    Egy S6 lehet nem csak méretben hanem súlyban is nagyobb lesz. Ki tudja. Akár lehet lassabb is. Olyannyira, hogy el se talál vele az ember egy kis hajót.

    A vh-s hasonlat valóban nem jó. Akár mennyire akarják, hogy hasonlítson rá, szerencsére sose fog.
    Egy B-17 lelövésére konkrétan kettő darab 30mm Minengeschoß lőszerrel leadott találat kellett. Nem több. Zárt alakzat és a kísérők nélkül csak finom falatok voltak. Még így is az egyik legnagyobb veszteség aránya a bombázó hajózóknak volt az egész háborúban. Konkrétan a RAF hajózói voltak a második helyen nem sokkal az U-boot-ok után. A háború után néhány tanulmány ki is mutatta, hogy a két legnagyobb pazarlás az ejtőernyősök és a stratégiai bombázások során történt. Persze utólag könnyű. Akkor szükséges rossz volt, de sok minden változott ezen tanulmányok miatt. Különben is én nem tudom, hogy bírtam volna ki így egy 10 órás utat.: [link]

    Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Új hozzászólás Aktív témák