Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Volfram42 #14433 üzenetére

    A 150 m/s a max. aurorával, azon a boost nem gyorsít. (Érdekelne a többieknek mekkora a max. sebesség értéke, hány m/s a 300i -vel , meg a hornettel? Csak kíváncsiságból) Akkor használd, amikor kanyarodsz, mivel olyankor értelemszerűen az új vektor irányában csökken a sebességed. Vagy pl. amikor megcsavarod a hajót új irányba, és kilősz vele. A futamoknál is nagy segítség, segít stablilizálni, ha sodródni kezdesz, kicsit olyan érzés, mintha kanyarban gyorsítanál egy autóval, és befelé kezd tolni, a jó irányba. Neked is alap aurorád van? Érdekelne, hogy ha csak a Behring lézer van rajta, te egérrel el tudod találni a sárga négyzetet? Nekem szinte csak véletlenül sikerül, össze-vissza rángat a hajóm, a finom iránymódosításoknál is, így egyszerűen nem lehet vektorra állítani. Pedig a patch előtt nem reagált ennyire "idegesen" az irányváltásokra.
    Egérmutató nem szokott bearagdni, viszont fekete képernyős crash-t dob minden alkalommal, amikor vanduul, vagy futam közben esc után megpróbálok visszalépni a hangárba. Ilyen eddig nem volt.
    Duvi, köszi a bíztatást, most eléggé el vagyok kenődve, de már azért lecsillapodtam.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák