Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyikszi

    őstag

    válasz Skillet #1876 üzenetére

    Szia! Ez engem is érdekelne. Mi amúgy is sokat mosunk kezet, bár van gyerkőc :) Szóval egyik alkalommal az Aldiban láttunk habszappanadagolót, manuális, ami szépen működött vagy két éven keresztül. De aztán nem akart visszamenni a lenyomás után vagy csak kicsit. Vettem egy másikat, de ez meg egy hónap után adta meg magát :( Még használjuk, de vissza fogom vinni. Próbáltam szétszedni az elsőt, de nem nagyon akarózott neki szétjönni, csak a tetejét bírtam lepattintani. Lényeg, hogy itt 60% víz, 20% szappan kell és a maradék 20% levegő. nagyon szép habot csinál, érdemes kipróbálni ezt az arányt. Mi Balea-t használunk, de vettem már Auchanban is drágább szappant (márka passz), mert tényleg alig fogyott. Ti milyen szappanadagolót használtok? Igazából én elektromosat szeretnék, de két próbám volt, az egyik rozsdás lett hamar (médincsájna), a másik egy Lidl-ös, de az meg egy hónap múlva adta meg magát.

    ''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

Új hozzászólás Aktív témák