Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz Tanto #5964 üzenetére

    Biztos jó az utángyártott akksi? Hol vetted? Garancia van rá?

    Itt egy video, itt semmi trükk nem kell hozzá:
    [link]

    Windows 7 - Ez a gép ha jól láttam 2006-os kiadás, akkor ne csodálkozz, hogy a fele dolog nem megy. Nagyon sok régi laptopon nem fut a win7, nem csak a sony-n. Pl anyukámnak van FSC-je, arra sem lehetett felrakni normálisan, az is 2006-os, és sorolhatnám.

    A Sony és a többi gyártó nem fog a régebbi gépeihez uj drivert késziteni, mivel nem éri meg nekik.
    A nejemnek egy VGN-CR11-e van, ez 2007-es, már vista-val jött ki, de ehhez sincs win7 driver. Max a Vista drivert lehet használni.

    [ Szerkesztve ]

  • God_ot

    tag

    válasz Tanto #5964 üzenetére

    "Meg azért, mert amenniybe került"

    Megint csak ugyan azt tudom felhozni: BMW Suzuki alkatrésszel... :B

    Driverek nem is lesznek, egyik gyártónak sem érdeke hogy nem eredetileg telepített oprendszerrel is működjön a notebook. Ez egyszerű üzleti fogás, vegyél újat ha használni akarod...

    lehet nem szép, nem jó, bla bla, de ez van, ezt kell szeretni

    minden driver fejlesztése pénzbe kerül, amiből gyakorlatilag semmi haszna nincs egy cégnek sem. Nem mellesleg % arányban minden 100 gépből 1 - 2-őt szeretnének upgarde-elni és majdnem kizárólagosan a konzumer szériákat. A business szériákat (főleg az áruk miatt) csak olyanok vásárolják, akik megengedhetnek maguknak 2 évente új notebookot. Tehát aki megengedheti magának, az nem fog ezzel szórakozni, hanem vesz egy újat, sebbet, erőssebbet, stb. és eladja a használt gépét aprópénzért olyanoknak, akik most azt hiszik hogy egy 4 évvel ezelőtt 2000€ gépet (ami nem melleseg most már egy gyengébb netbook szintjén van) most felújítják 5-10000HUF-ért.

    "VGN-TX750P modell"

    :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
    sajnos csak most kapcsoltam, hívd az amerikai szervízt....

    visszavonom az 1 napos szállítást meg a 65k HUF is felejtős, a jövöben ott vegyél notebookot, ahol használod...(ez csak jó tanács, nem kötelező betartani)

    "És akkor se szidjam a Sony-t" " überfrankóak" - ki mint vet, úgy arat (ez elég Viktorosra sikeredett :D )

    [ Szerkesztve ]

    God_ot

Új hozzászólás Aktív témák