Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71988992

    törölt tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni FW21E-el kapcsolatosan.
    Vagyis igazából a Vistával bénázok rajta kicsit.
    Minden bekapcsolásnál legalább egy órát megy a winyó pörög világba, holott semmit se csinálok a gépen, csak maximum egy Firefox fut és olvasgatok a neten.De aztán kb 1 óra elteltével abbahagyja, és utána már teccik a működése. Vagy ha mondjuk letöltök pár filmet sorozatot előző nap, akkor azokkal az adatokkal a következő bekapcsolás után eljáccadozik, rakosgatja a winyón? Mert néztem a felügyeleti eszközökön belül, hogy a Lemez résznél 100% a legmagasabb aktív időtartam, és Ír mint az állat valami System volume information/41546751657810456380456021 akármilyen fájlba.Sajnos ez nem tudom mi lehet, de lehet ez amit írtam előbb, esetleg ezt kikapcsolni, vagy állítani rajta hogy ne pörögjön a winyó minden uj adat felkerülése után? XP-n anno ilyenek nem voltak, és nekem most bő 2 hete van csak Vistám.Ebben kérném valamely hozzáértő segítségét, amit előre is köszönök!

    Ui.: Egy venti a gépbe mindig megy? A jobb oldalában a gépnek, legalábbis ha jól hallom, gondolom ez a winyót hűti mindig. Másik meg akkor kapcsol be ha nagyon használva van a gép/proci, és az meg a bal oldalon szólal meg hangosabban jóval, és a forró levegővel ? Ezt azért kérdezem, mert van egy Acer laptop is itt a közelbe, és annak szinte 0 hangja van, vagyis nagyon minimális a Vaio-hoz képest, viszont abba a winyó csak 120-as és arra gondolok azért a 320-ast jobban kell hűteni, és akkor nagyobb a hűtő nagyobb a hang.De ha rosszul gondolom, akkor válaszokat várnék, akiknek van ideje pár sorra illetve tudják a választ!

    Ezer köszönet!

Új hozzászólás Aktív témák