Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marczi80

    tag

    Na akkor megint én.
    A tachométerem ugrál, a kilométereket pedig nem számolja. Így hát a tegnapi napon szétbontottam a műszerfalat. Nem csoda, hogy nem számlált, a szerkezetet hajtó műanyag fogaskeréknek hiányzott egy foga. Volt otthon egy már tönkrebontott, tehát nekiálltam cserélni....
    ... Végül belepróbáltam az autóba mindhárom műszerfalat, ami otthon leledzik, de azt a kilométert akor sem akarja számolni, ha nemtudommitcsinálok. Valószínűleg a futóműnél levő darab (nemtomminek hívják). Ha esetleg valakinek lenne pontos ábra, mint kell hogy kell azt cserélni, megköszönöm.

    Ma reggel úgy indultam melóba, hogy egy teljesen másik műszerfal volt bent - és itt esett le az állam...
    Nyavalygok már vagy két éve, hogy a hűtővizem rettentően maagasan van. Most, hogy az a műszerfal van, ami eredetileg bele való (92-es, de a tacho és a fordulatmérő a 93asból van, az áramköri lap viszont 92es) a vízhőfokom felénél áll mint a cövek (azelőtt háromnegyed és piros alja között járt fel-le), dugóban felment majd háromnegyedig.

    Tehát innentől kezdve óva intek midenkit a műszerfal birizgálásától...

    In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Új hozzászólás Aktív témák