Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lepke74

    csendes tag

    Tegnap érdekes feladat elé állitott a Favorit felforrt a hűttőviz.Elővettem a szamarás észjárásom biztos amikor lemostam a motort és lelöktem valami sarut közben vagy kontakthiba lett. Sarukat lehúzgál visszadugdos semmi.. megcsiszolgat visszadugdos semmi.Nézem gombánál van 12v akkor a gomba halt meg kiveszem bele a fazékba alágyújt működik, akkor a termosztát az is jó (azt persze azt nem is mondom hogy ,a legalsó csavar beleszakadt úgy kellett kifúrni). Ventilátort bekötöm direktbe megy. Álltam ott mint a meglőtt medve mondom mi a rák van? Vártam 1-2 órát higgadtan megint nekiáltam ujra motor indit viz melegszik venti nem megy, műszerrlel elindultam végig minden ok de a ventillátor nem megy ujra rákötöm a 12v-ot megy hát kiderült hogy a drgám ventilátor motorján a +nál van bent az a müanyag foglalat alatt van elszakadva valami amikor néztem felemeltem a drótját ment ,ha simán összeraktam akkor lógott úgy már nem vezetett.Egyenlőre ennyiben maradtam vele pénteken majd kikapom az egész hütőt mert ahogy nézem máshogy nem igazán lehet a ventillátor motorját kiszedni.

Új hozzászólás Aktív témák