Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Jamboo529

    senior tag

    Hi mindenkinek!

    Szeretném "régi" elavult PC-met kissé felturbózni. Alaplap, proci és memóriacserére gondoltam első körben. (2. majd a következő fizunál, vga csere lesz valszeg)
    Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tanácsot adtok miből melyik a legjobb, mit érdemesebb venni és a pénztárcám se terhelje azért túlságosan.
    Szóval maga a gép elsősorban játékra fog szolgálni (mily meglepő :) ).
    Tehát a kérdéseim: AMD X2 vagy Intel Core Duo? Négymagos még túl drága lenne.
    /Én intelre gondoltam, ezt is tanácsolták, bár eddig csak AMD-m volt/
    Ha Intel, akkor a P35 szériát gondoltam, azon belül Gigabite P35 DS3 vagy MSI P35 NEO3-F ?Esetleg valami egyéb ötlet?
    Az Intel Core Duo közül E6750-re böktem elsőként, de nem nagyon tudom, hogy melyiket is vegyem. Valami okosítás is rámférne az FSB-ről, hogy az 1333 vagy az 1066 a jobb :)
    Memóriát 2x 1Gb-ot szeretnék azt is 1066 Mhz-ből. Nem tudom, hogy nagyon nagy különbség van a cl5 és a cl4 között? Valamint fontos, hogy a párbaválogatottak közül vegyek? A memóriánál tanácsként a Kingmax, Corsair, vagy esetleg a Kingstont mondták. (Geil elvileg melegszik nagyon). Ezenkívül valakinek valami javaslat?
    Ha valakinek van valami egyéb ötlete, azt is szívesen venném, csak passzoljanak egymáshoz az alkatrészek.
    Ja és keretnek kb. rugót mondanék. Sokkal több nem igen lesz rá.
    Egyébként a videókari előreláthatólag majd egy 8800 GT lesz. Vagy érdemes várni valami jobbra?
    A segítségeteket előre is köszönöm!
    További szép napot, jó hétvégét mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Jamboo529

    senior tag

    bocsi mindjártt átteszem

    áttettem a helyére. innen tudom törölni, vagy törlődik automatikusan?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák