Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsák

    tag

    Jaj szegény topik kicsit vérfrissítek már!
    Eljött a generáció váltás az életembe és 6 év után itt az új vas.
    6 év teljes Scythe szolgálat után visszanyúlnék a gyökerekhez, és hát azért az évek eljártak a termékeim felett is.
    Tapasztalat:
    1. Scythe Quiet Drive: sata kábele, ami a dobozba megy "megtört"(becsúszott az egyik lapos érintkező) a hosszú idő alatt, szegényt sok helyre bepasszíroztam már. :D
    2. Musashi: HD4870-emet szolgálta végig. Sajnos nem voltak "örök" tapadásúak a "sünik", és már nem kapható külön. :((( GTX670-re amúgy se jó a hűtő
    3. Kaze Master 3.5: Imádtam, csak a potméter nem bírta a szállítást, az egyik ferdébb lett.
    4. S-FLEX(1600) 120 mm: Istenem ez elpusztíthatatlan, ma is ugyan úgy megy. És tudok mellette aludni 800rpm-re fokozva szoftware-esen ASUS V GENE lappal.
    5. NINJA CU: Megszakad a szívem, de eladtam. Csak passzívan vitte a Q6600-os kazán procit 28 fokos szobában is.

    Új gép, új lehetőségek:
    És egyben kérdések is merültek fel bennem:
    1. ASUS MAXIMUS V GENE lapra ráfér egy NINJA 3?
    2. SilverStone SUGO SG9 házba 165mm-t ír proci hűtőre. NINJA 3 ha jól tudom 160mm magas, de ha rakok rá ventit akkor nem magasabb?
    3. Valahonnan lehet ilyen kábelt zsákmányolni? Ezért nem dobnám ki a Quiet Drive-ot.
    4. S-FLEX-hez hasonló venti kellene nekem 2x120mm ; 2x92mm és 140mm-be. Létezik még ilyen folyadék csapágyas venti? Gentle Typhoon nem hasonló?

    Előre is köszönöm a válaszokat, remélem Crusher még benne van a szakmában, mert gyanús a dolog hogy kihez kell fordulnom a bevásárló listámmal, csak azért írtam közösbe, hátha van valakinek valami tapasztalat, esetlegesen ventikkel, vagy mással.
    :R :R :R Scythe :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák