Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szlavik

    tag

    válasz asus1 #32559 üzenetére

    Én folyamatosan képet és videót vágok.
    Kipróbáltam már nagyobb órajeleket. 400 mhz-n nem múlik semmi. Vagyis nem annyi, mint amennyire szükség lenne.
    pár másodperces render különbségek lesznek.
    Másrészt, akkor monitor csere.
    Offsettel menj lejjebb. Másrészt ezt nem vágom. A szorzót alapból húzod. 40x100 az 4 gig. Ez az órajel
    Az offset az meg a feszültséget szabályozza. Fix, Offset vagy auto....

    A H80 jó alternatíva: de ekkora órajelre sztem akkor sincs szükséged. A kártyát maxon kihajtod. A progik, amiket meg használsz támogatják a VGA-t sztem és az is besegít a számolásba.
    Viszont a ram összehúzások segítenek egy kicsit. HA ipari számításokra mégy rá.De egyébként csak szintetikus tesztekben láthatsz különbségeket. Én a helyedben max 4,2 ig mennék. És az bőven jó.

    [ Szerkesztve ]

    " A proci füsttel működik, ha kijön a füst, akkor Nem működik többet"

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz asus1 #32559 üzenetére

    Beelöztetek, de nem törlöm ;]

    Arra a felbontasra overkill a 4 gig is, akarmennyit dolgozik a cpu.
    Video es kepvagashoz persze ami a csövön kifer :P
    A ramot allitsd be, különben ratyi a teszt es magad csapod be.
    Probalhatod feljebb a szorzot, de komolyabb tuningnal mar nem uszod meg a lap ertekek allitasat sem; en egy adott erteken igyekeznek megtalalni azösszes feszültseg lehetöleg legalacsonyabb erteket es utana lepnek feljebb.
    Ez maceras es sokaig tart de ha kihagyod, nehezebb lesz tovabb lepni mert nem tudod mi szart be epp mikor nem indul a rendszer. Ahogy gondolod amugy meg :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák