Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz sandró60 #110979 üzenetére

    Az enyém nem ennyire puccos, noname kábel (nem mintha a roline márkának számítana nálam), de, ha az a kurta sem ment, a majd 2m-es biztos fog. Másik készüléken én is használom, csak a Samun nem megy.
    Nézesse a hóhér, emiatt nem cipelem a szervizbe, örülök, hogy ad képet ez a szemétdomb. Nem is biztos, hogy erre jó pofát vágnának, lehet odaböknék, hogy szabálytalan, meg garvesztés gyanús a hosszabbító használata. Csak, azt nem tudom mi az anyjukért nem elöl vezetik ki legalább az USB-t, amit, amúgy is cserélget az ember, a HDMI-t, meg az RF kábelt, nyilván nem rángatom ki naponta. Mivel két különböző fajta (legócskább) csatlakozóval szerelték. Mindkettő a legalja (jaa, hát BM., azért, xart ne vegyél!), az egyik monitor TV PLS (ez szorul, rohadt karmok vannak benne, amik kivételnél lehántják az USB fatert), a másik a J legócskább FHD verziója, 5002 asszem (nem lötyög, de nem kellemes becsatolni, nem olyan, mintha pl. a PC portjára kötném, autós műsorban az ilyen sebváltókra szokták mondani, hogy, mintha egy vödör takonyba csatlakozna a váltókar, de nem esik ki, vagy ilyesmi :(( ).
    A panelja a gyártó szerint VA, de a neten több helyen PLS-t írnak, szerintem meg egy kalap ... nem mestere a feketének :D

Új hozzászólás Aktív témák