Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz N_A_S #19058 üzenetére

    Mint már sokaknak, utoljára allig pár hsz.-el ajánlottam az omniahub fórum részét, neked se tudok mást mondani ;)
    Konkrét linket nem adok, rég olvastam ph szabályzatát.. lehet harapnának érte... (warez)
    De itt regisztráció után, sok okosságot találni!

    am: most kicsit csalódtam core playerben.. bár lehet csak keresnem kell valamit hozá..
    Elértem a csillagkapu 9.évadához, erre nem támogatott hangakármi.. (AC3.....) na mondom, ciki... de ott volt a TCMP a PDA-n, feldobtam.. nah az lejátsza... :R

    Konvertálni eddig nekem még nem kellett, mindent (majdnem mindent) lejátszott a kicsike...
    De esetleg ezt kipróbálhatod.. más is ajánlotta, szerintem is okos kis program, és ráadásul ingyenes!

    Más!

    Nektek megy rendesen a Primó az omin? én egy vezető torrent oldalról szedtem le, (n számú intel többmagos proci a neve.. gondolom ki lehet találni melyikre gondolok :D)
    Elsőre fagyogatott.. aztán töröltem save meg sys-t, frankón elindult de!
    Címkeresésnél pl. gondol egyet, és kegyetlenül belassul leütök egy betűt, és vagy 10-20 másodpercig gondolkodik... (van hogy csak 5, de az is sok..) aztán van hogy összeszedi magát, és begyorsul
    De ott telt be vele a pohár,és mentem vissza a 8.3+gurjon skinhez, amikor vezetés közben meg-megakadt, majd már 3-400 méter alatt meg se moccant.. power off neki... ;]
    Azóta jó nekem a 8.3 :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák