Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lafaty80

    őstag

    válasz MurdR #28785 üzenetére

    Ne is mond, tegnap éjjel arra keltem, hogy anyám csörget lentről telefonon. Ordít mint a sakál, hogy azonnal menjek le, mert a szembe' szomszéd elvitte a kerítésünket. Egy szál alsóban kocogtam le, persze szomszéd sehol már. Nézem a kerítést, egy helyen sérült meg, és persze elszakadt egy "vezérdrót". Várakozás, spannolás, plussz annyi infó, hogy a tag vagy 20percig akart kitolatni, de nem jött össze, csak túráztatta az autót (én nem keltem fel rá, csak a szüleim, párom, meg a picúr) :DDD Aztán jön a szomszéd hazafelé (drága párja elé ment a buszhoz) egy ütemre becsörtet az udvarába. Asszony kiszáll, jön oda hozzánk. Meséljük neki hogy mi a szitu... közben a háttérben annyit látok hogy a tag szó szerint kiesik az autóból. Megkérdeztem, hogy jól van-e (hátha csak megijedt tőlem, infarktus stb), mire az asszony röhög, hogy csak részeg és már hazafelé is egy árokba kötöttek ki :F :DDD Ott hagytuk őket annyival, hogy akkor holnap (ma) legyen kész a társadalmi munkával nálunk. :D

    Ma reggel jöttem dolgozni, kérdésemre hogy uraság alkalmas-e a munkára már, csak annyi volt a válasz szégyenkezve, hogy még mindig részeg :W

    Komolyan nem értem az ilyen embereket.

    Szépen hazamegyek, aztán ha nincs kész, akkor én is előszedem a meggyőző "cuccokat"! :DDD

    Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Új hozzászólás Aktív témák