Hirdetés

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • 5G-s változatban is választható a Redmi Pad Pro

    ma Az adatkommunikációs modullal kiegészített táblagép elsőként Kínában kerül a polcokra.

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    Megmondom őszintén, hogy úgy alapból nem érdekelne, hogy UFS 3.0-e mert nálam a lényeg, hogy a fényképek, és videók külső tárhelyre mennek.... de! UFS 2.2 belső tárhely van a Xiaomi 11 Lite 5G NE-ben is, és sokkal gyorsabb... nemcsak érzésre, hanem mint látható számszerűsítve is:

    Tehát UFS 2.2 és UFS 2.2 között is ég és a föld a különbség a Xiaomi javára... A Xiaomi másodpercekkel korábban végez a telefon indításával, a Xiaomin már a feloldást is elvégzem, amikor a Samsungnál még majd most jön az a képernyő. Google Play alkalmazások telepítésénél meg komolyan olyan érzésem van, mint amikor az A50-ről váltottam Xiaomira, csak akkor az az érzés öntött el, hogy mennyivel gyorsabb mint az A50... most meg az inverze, mennyivel lassabb az A54 mint a 11 Lite 5G NE, vagy fordítva, a három telefon közül mennyivel gyorsabb a Xiaomi :D Ami azért eléggé ciki, mert 2 évvel idősebb... Ezen felül WiFi-ben sem tudja használni a 160 MHz-et, ellenben a Xiaomival, de ebben a cikkben nincs szó, illetve ez áll:

    "Villámgyors a kétcsatornás WiFi 6 modem (802.11a/b/g/n/ac/ax, Direct, HotSpot, HE80, MIMO, 1024-QAM), a Bluetooth 5.3-as (A2DP, LE), az USB pedig 2.0-s (Type-C, MTP, OTG)"

    Miközben a Xiaomi ráver 150+ Mbps-ot. Akkor az extrramegagigagyors :D
    De ez is olyan dolog, hogy ha úton vagyok, HBO Max, Disney+, Amazon Prime, Youtube Streamek futnak, a FHD+ felbontású kijelzőn. Egyébként az is egy rossz vicc, hogy az A34 ugyanilyen felbontás mellett 6,4 helyett 6,6"-es kijelzőt kapott és az is 120Hz-es.

    Pont a tartalomfogyasztás miatt is, én a minél nagyobb telefonnak a Phablet-nek őrülök. Viszont olyan Phabletet amelyik kellően is erős, nem kapsz Samsungból 350E Ft -ig. Sőt az S23-nak 360K a listaára, tehát S23+, ami szóba jön annak meg 452 E Ft! Tehát 452 E Ft alatt nincs SAMSUNG-on belül választék.
    Az S23 FE is kisebb az A34-nél, de legalább van akkora mint az A54, viszont arra még várni kell pár hónapot.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák