Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz rucinho #2502 üzenetére

    Hát, ha xp-n ment, akkor nemtom. :F Nekem viszont ment a vistán is dx9-ben ( 32bites Home Prémium ), ezért írtam, hogy lehet az Atit nem szereti. De persze akkor lehet, hogy a vistádat nem szereti, talán mert 64bites... :F
    A DOOM-ot azé írtam, mert anno a tesztekben azt írták, hogy az nvidia kártyáit jobban kedveli. De persze van még néhány game, amivel voltak gondok az Atin. Bár asszem, később az Ati adott ki újabb drivert, amivel nem volt baja a gaménak....
    De mégegyszer hangsúlyozni szeretném, hogy semmi bajom az Atival, csak számomra fontos, hogy tudjam a játék fog menni az adott kártyával és az Atinál ez nem mindíg van így. A játékok nagy része az utóbbi években úgy jön ki, hogy a dobozán és a kezdő videókban is ott virít a bazi nagy nvidia logo és ezek biztos, hogy mennek is nvidián. Ezért is veszek általában mindíg nvidiát, mert azon biztosan megy a game, míg az Atiban nem lehetek biztos.. De az általában a játékkészítők hibája és nem az Atié.. Azért is hangsúlyozom ezt ennyire, mert tényleg nem akarok megsérteni senkit, akinek Atija van és nem is akarom szidni vagy gúnyolni az Atit, csak amíg a gyártók is elsősorban nvidiások, addig én is kénytelen vok olyat venni. Hisz elég szar lenne, ha megvennék egy fasza gamét és kiderűlne, hogy nem megy az Ati kártyámon. Tiszta ideg lennék az tuti! :((( ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák