Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacika

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy olyan gondom támadt, hogy van az a küldetés amit Greben add, és végül hozzá kellene visszamennem, persze nem beszélget velem, nem zavart, csináltam mást, már voltam a tudósoknál, dokinál (fene a pénzt nem adta vissza csak a cuccaimat-pedig akkor is volt 250k-m), ghostnál, vissza tudós, aztán petrenkohoz kellett mennem a bárhoz, nah itt jön a gond közeledek, 2 helikopter van, semmi gond 2 rakéta megteszi, megyek be és mindenki halott, gondoltam ingyen pénz:) petrenko meg beragadva rohangál egy falnál és ugyan az a helyzett mint grebbennél, nem tudok vele beszélni-csak javíttatni, (amikor volt az a sin-es fickó és mindenki ott a földön fetrengett, onnantól nem tudtam már eladni petrenkonak a cuccokat, pirosak lettek a fegyverek- ha valamit eladtam akkor bug és kidob, eladtam a bárosnak) ,most hogy bebugolt gondoltam poénból lekéselem:D lám amit eladtam neki mind ott van, nah a problémám az lenne, mit kéne tennem hogy beszélhessek ezekkel a majmokkal, mert így tényleg nem tudok tovább jutni, betöltöttem újra, és ugyan az volt, helikopterek, aztán hullák, mit lehet tenni? mennyire régebbi mentést kellene visszatölteni? mert az autosave-el ugye csak a pálya elején kezdenék, mért vannak ott katonák?

    Még annyit, a már említett értékeket módosítottam csak úgy 50000-re - fene cipekedjem 2-3 emberenként :)

Új hozzászólás Aktív témák