Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brae

    őstag

    válasz kingabo #4799 üzenetére

    Szerintem hosszútávon működik a versenyszellem. A kieső, lemaradó emberek egyébként is lemorzsolódtak volna, függetlenül a versenytől. De lehet hogy én magamból indulok ki és ezért mondom. Például chepal kb. másfél év múlva durván veszélyeztetni fogja a total credites elsőségem, (ha ugyanilyen tempóval nyomja) amit természetesen nem fogok hagyni ;] és bizony az új processzorvásárlás során kiemelt prioritást fog kapni nálam a cucc fogyasztás/rosetta alatt nyújtott teljesítmény mutatója. Nyílván csak ezért nem fog senki új gépet összedobni. Egyébként nem kell ahhoz adminnak lenni, hogy bővüljön a géppark, jómagam sem vagyok az, mégis összejött pár elég erős gép az ismerettségi körömből. (nyílván nem egy-két hét alatt) Egyszerűen csak ismertetni kell, hogy manapság van ilyen lehetőség is mint a Rosetta@home, akit érdekel az úgyis csatlakozik. Egyébként én a szakdolgozatomban is kitértem a BOINC keretrendszerre és a Rosetta@home-ra, ami annyira felkeltette a bíráló tanár érdeklődését, hogy védésen csomó kérdés volt belőle, lehet azóta már a tanár is csapattag :DDD

Új hozzászólás Aktív témák