Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mariska

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Vettem egy 520-as NAS-t egy héttel ezelőtt, még nem nagyon ismerem, szeretnék egy kis segítséget kérni hozzá. :F

    1. A netem 600 K-val tudna feltölteni, de jó esetben is 3-200 K között tölt vissza, de az sem folyamatosan, pedig van legalább 30 torrent a listában. :W
    2. Linuxban nincs sok tapasztalatom, úgy fogalmazzátok légyszí, hogy tudnám jelszóval levédetni a távoli elérést (xxxxxxx:9091)
    PUTTY-tyal ezt követtem: https://mobilarena.hu/tema/re_nassoljunk_nsa-310_es_az_ffp/hsz_15045-15045.html
    , de nem jutotam semmire. :W Nincs FPP-m, azt olvastam, hogy ha letöltöm, akkor az megjelenik a NAS kezelőfelületén az alkalmazások között, de ott nem látom...
    Nem találom a transmission mappát és azon belül a settings.json-t sem. Ezt hogy tudnám elérni? :F
    3. Csatlakoztattam egy külső merevlemezt, hogy filmeket másoljak rá, de 2-3 MB-nál nem másol gyorsabban és ugyanez a sebesség, mikor a NAS-ban lévő 1 merevlemezen szeretnék másolni egyik mappából a másikba. :W

    Kérlek segítsetek a felmerülő problémáimban!!! :( Előre is ezer köszönet! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák