Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz tomigonzo #2364 üzenetére

    Olvasva a hozzászólásod, írásra késztetett. Bevallom, én nagyon szeretem a MiBox-ot. Vannak bosszantó dolgai, de megtanultam vele együttélni. Amit észrevettem, és zavaró:

    1. havonta 1-2 alkalommal elfelejti a távirányítót. Áramtalanítás segít csak.
    2. pár hónap alatt talán 3x fordult elő, hogy befagyott teljesen a Box (amikor nem használtam, készenléti helyzetben volt-képernyőképek futtatásakor)
    3. nagyon ritkán, film közben egyszer csak kilép a kodi főmenübe, majd azonnal képernyőképek futtatása üzemmódba lép. Filmet ugyanonnan tudom folytatni, utána minden gond nélkül megy. Ezt kb 50 film/sorozat közben talán 1x játsza el. Nem számottevő.
    4. Youtube 4k nálam nem 100%. Ha 4k 50fps képernyőfelbontást állítok be, akkor a youtube néhány komolyabb videójánál a streambuffer teljesen elfogy. Akadva megy a videó. (netünk 1000Mbit/s, egy komolyabb ASUS routerrel és LAN-os csatlakozással)

    Ami jó lenne ha működni, az az automata képernyőfelbontás változása. Vagy esetleg már működik? :U

Új hozzászólás Aktív témák