Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xlzbo

    csendes tag

    válasz margithid #79 üzenetére

    Ez "megnyugtató", hogy a többi is ilyen, legalább nem kinoz a kétség, hogy lehet a többi rendszerhez jobban viszonyulnék. :) A telefon szerintem nagyon jó, végülis nem véletlen választottam ezt. Bár ugye csak tesztekből épitkeztem, de nagyon sokat átolvastam. Persze az üzletben is megnézegettem a telefonokat, de sajnos arra mondjuk nincs mód, hogy fotózz vele és elküld az e-mailedre, hogy aztán otthon elemezgesd. :) Úgyhogy maradtak a tesztfotók. Érdekes módon errefelé, ahol vettem árban nem nagy a differencia egy kevésbé új és a legújabb között. Mivel nagyon el akarták adni még plusz kedvezményeket is adtak mellé, amivel végülis maga a telefon nem jött ki drágábban, mint egy régebbi. Persze azért igy sem a nagyon olcsó kategória. Teljes áron biztosan nem vettem volna meg. Úgyhogy most barátkozom vele. :)
    A gyári application-öket nem lehet törölni, de el lehet rejteni őket és akkor nem lesz vele tele a képernyő. A rootoláshoz én nagyon kezdő vagyok, meg akkor ugrik a garanciája is, nem?

Új hozzászólás Aktív témák