Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabaTompa

    tag

    Egy nagyon fontos észrevétel.
    Vásároltam a páromnak egy ilyen telefont pár nappal ezelőtt vitamaxos csomagban.
    Vétel után nézegettem a vodafone oldalán a színes hátlapos verziót, amikor feltűnt egy fontos dolog.
    Idézet következik:

    "Ha feltöltőkártyás csomagban vásárolsz új Vodafone Smart II okostelefont, 1 GB ajándék adatforgalmat kapsz az vásárlástól számított 3 hónap időtartamra. Ha pedig fel is töltöd a kártyádat vásárláskor 5000 Ft-tal, 3000 Ft kedvezményt adunk a készülék árából.
    Matrix 2 havidíjas előfizetéssel havi 500 MB díjmentes adatmennyiséget kapsz."

    Gondoltam mivel a honlapon ez van megkérdezem az ügyfélszolgálatot.
    Az első meglepetés, nekünk olyan kártyát adtak ami NEM alkalmas internetezésre, nekünk csak telefonásra jó.
    Mondom, hogy a honlapon megtalálható, hogy ajándéként jár hozzá.
    Válasz: Megkérdeznek valakit. 32! perc várakozás után (véletlenül se raktam le, már kiváncsi voltam), jelzik, hogy igazunk van, menjünk be ahol vettük, hivatkozzunk a telefonbeszélgetésre az ügyfélszolgálattal, és kicseréli a boltban a kártyát. Kiskunhalason lévő vodafone bolt.
    Másnap be a vodafone-hoz, mondom az ügyintézőnek miért jöttem, megnézi a gépet, beszél az irodavezetővel, majd odajön az asztalhoz összerakja a papírjaimat, visszatolja elém, és mondja, hogy ők mindent jó csináltak, nekem nem jár
    Nem hagytam annyiban, mondom fent van a honlapon, azt mondja ere, hogy azt valaki elrontotta, és már nincs is fent. Nevetve mondom, hogy az nem baj, mert én készítettem agy Prt Sc-t az oldalról, megvan, sőt el is hoztam pendriven.
    Odajön a fönökasszony, mondja, hogy igazam van (mégse vették le a honlapról, csak bepróbálkoztak), de mivel ők eddig mindenkinek!! úgy adták, hogy nem járt hozzá az ajándék adatforgalom, ezért ne csináljam a "fesztivált"
    Hívjam fel a központjukat.
    Mondom adjanak telefont, természetesen felhívom.
    Beszéltem valami ügyintézővel aki végül is elismerte, hogy igazam van, csak valami félretájékoztatás (csalás, átverés) történt, természetesen jóváírják.
    A boltban lévők néztek nagyot, hogy most akkor mi lesz, mert ők eddig rosszul adták mindenkinek. És megkértek, hogy senkinek se említsem. HÁT EZT NEM IGÉRTEM MEG NEKIK! ÍGY AKI VITAMAXOS KÁRTYÁVAL VETTE A TELEFONT MENJEN BE ÉS KÖVETELJE A HÁROM HÓNAPIG TARTÓ INTERNET LEHETŐSÉGET.

    Elismerték, hogy jár, mert ezt tették közzé az interneten. Így szól a hírdetés.

    Az már hab a tortán, hogy a jóváírás, amit csináltak nekem, az ügyfélszolgálat állítása szerint csak egy hónapig él,m mire én perrel, bejelentéssel fenyegettem őket, hogy azt adják, amit vállaltak, tehát három hónapon keresztüli adatforgalom elérést ajándék 1 gb mennyiségben.

    Végül az oldal (de ha véletlenül törlik, csak szóljatok, mert nekem megvan a mentés) :

    http://www.vodafone.hu/lakossagi/telefonok-tarifak/aktualis-ajanlatok/smart2

Új hozzászólás Aktív témák