Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsmester89

    őstag

    válasz Nivan84 #44 üzenetére

    Gondolom vásárlás előtt azért kikérted mások véleményét :) Mikor a Thermaltake P5 meg p3-ért voltam oda (falra szerelhetőség miatt), akkor rákérdeztem a riser kábelek minőségére az adott topicokban. Maga Jones(!!) kolléga írta, hogy jelenleg a piacon alig van normális riser, az ő épített gépeiben is külön meg kell mindig erősíteni őket, mert nem adják le amúgy a teljesítményt. - Ennek függvényében le is tettem a baszakodós kártyakifordítós riserezésről :D szóval a fos riser kábel(ek) nem minősítik a házak minőségét.

    [ Szerkesztve ]

    A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

  • XuChi

    addikt

    válasz Nivan84 #44 üzenetére

    Teljesen szabvànyos garancia idő itt magyarisztánban. Mit vagy úgy oda. Vártam már hónapokat is garanciás termékre!

    Jujj nem működik a riset kábelem, jaaaj szar phanteeeks. Egy kábel hiba miatt köpködsz egy márkára. Gondolom ez az első phanteks hàzad. Én nekem 3 ház, 4 aio vizhűtő, több házhűtő után van meg a véleményem a corsair-ról! Csörögtek zörögtek az aio-k, a hàzak hemzsegtek a design hibáktól, illeszések nem stimmeltel, hangosak voltak a gyári ventik stb stb.

    Volt már hibás asus router-em, akkor most szar az asus ? Volt már hibás evga vga-m, akkor most szar az evga ???

    A riser kábelt meg nem a phanteks gyártja, hanem egy kinai cég. Azt szitáznak rá amit a megrendelő kér! Ha phanteks akkor az, ha fractal design, akkor azt.

    Ez nem a hàz minőségét kérdőjelezi meg, hanem a kiegészitő gyártóét!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák