Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morph76

    aktív tag

    Csak nem bírom ki!
    Nos röviden a Sony rég nem gyárt jó tv-t azért is vannak bajban!(nézz utána az üzleti jelentéseiknek az elmúlt 4 évre!)
    Az hogy jó (vagy normális ) LCD nehezen definiálható számomra.(szerintem nincs.)
    Az LCD -ben fejlesztési lehetőségek szerintem nincsenek .Megvannak a korlátai és igaziból nem lehet vele mit kezdeni érdemben.Olyan ez mind a F1 -es autók motorja ,már nincs mit kigyúrni a benzines technológiában.
    Az LCD létjogosultsága abban rejlik,hogy viszonylag olcsó és elég haszonnal lehet önteni az emberekre.És most nem idéznék valaki jól leírta előttem ,amíg ezt el lehet adni ,addig esze ágában sem lesz fejleszteni,mert jó az az embereknek.Arról ne is beszélek ,hogy mennyi ,hány 100 millió legyártott LCD panel csücsül a raktárakban ,amit el kell majd adni.
    Kíváncsi leszek majd az arcokra ,aki szerint milyen jó az LCD ,amikor egy nap minden gyártó a saját OLED-jét fogja reklámozni ,melléállítva a saját "régi" LCD tv-jét hogy milyen is a fekete szint ,ami ordít elsőre is,pedig anno dinamikus kontraszbajnoka kb 1:2000000-hoz aránnynal büszkélkedett!
    Most nem kezdem el az a többi előnyét felsorolni ,de igenis átveszi a stafétát az OLED hamarost!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák