Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz deicide #74 üzenetére

    Tudom, hogy nem. Példának mondtam, hogy az én szubjektív szemszögemből egy konkrét, mára bizonyos tekintetben elavultnak mondható OS verzióhoz ragaszkodás is olyan, mint ha egy adott VGA generációhoz ragaszkodnál. Szerintem egyikkel sem muszáj görcsösen követni a gyártó/kiadó palettaváltásait, de mikor úgy néz ki, hogy megéri, akkor érdemes váltani.

    Megértettem, aki a kényelmetlenségek miatt nem akart Win 8.0-t, mert több volt vele a járulékos kellemetlenség, mint a csekély kis haszon, de már a 8.1 is határeset kezdett lenne, a 10-es pedig félig visszatért a kezelőfelület tekintetében a 7-eshez, miközben már elég sokat fejlődött a háttérben. Most már két generációt ugrasz a motorháztető alatti dolgokkal, mint pl. a DirectX és WDDM keretrendszer, a kernel, stb, így már látványos is lehet a gyorsulás fps-ekben kifejezve is, nem csak szintetikus tesztben.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák