Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Busterftw #20 üzenetére

    nekem úgy rémllik küldött linket, bár nem teljesen felet meg a feltételeidnek, hogy "szervezet".. részben önbevalláson is működik a dolog, de ebben a cikkben is benne van mi alapján osztályoznak.

    de én ennél többet nem tudok a témáról.
    de nem tök mind1? olcsóbb lesz emiatt a kávé (holnap)? nem? akkor ne is foglalkozz ezzel nem visz előbbre, csak keltitek egymásban feleslegesen a feszültséget.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • Pingüino

    senior tag

    válasz Busterftw #20 üzenetére

    Nem, azt mondtam, hogy "Úgy tudom, valakik ezt ellenőrzik". Később ShitMano (bocsi, ha rosszul emlékszem a nick névre) leírta ugyanazt, ami ebben a cikkben is van, hogy IRDS standard szerint kategorizálják őket. Akkor kiveséztük, hogy igen, létezik ilyen, ami alapján kategorizálják a csíkszélességet, de nem ellenőrzi senki, hogy be van-e tartva. Meg lefolytattunk még utána egy olyan beszélgetést, hogy ettől függetlenül ha látványosan kisebb nanométert írnának rá, mint amit a perf/watt mutatóból, vagy a tranzisztorsűrűségből következtetni lehetne, az azért feltűnne mindenkinek. Ezért is nem írnak a 14 nanós procijukra 10 meg 7 nanót, pedig marketing szempontból jó lenne nekik. Mert ha valaki utána néz az IRDS standard-nak, és nem fér bele, büntetést nem kapnak megtévesztésért, mert az IRDS nem iparági szabvány, csak simán rájuk mondanák, hogy hazudnak. Az is elég presztizsveszteség.

    Az, hogy te kommenteltél azalatt a cikk alatt, ahol erről beszéltünk, de ezekre nem reagáltál, az már a te hibád, nem az enyém. Nem tartozom neked semmivel, pláne nem bocsánatkéréssel. Pláne úgy nem, hogy olyan színvonalon folytatod a beszélgetéseket, amilyenen.

Új hozzászólás Aktív témák