Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz nozs23 #71 üzenetére

    "Az illusztráció szó mond valamit?" - ezt én is kérdezhetném.
    Egyébként jó érzékkel sikerült egymás mellé állítanod a két végletet. Ma már simán lehet - az iPhone 8-nál - jóval kisebb kávát készíteni, amibe minden (is) belefér, és mégsem ilyen ormótlan.

    Egyébként ajánlom figyelmedbe az itteni PH!-s OnePlus 7 Pro tesztet.
    A teljesség igénye nélkül:
    "Talán a vékony alsó káva az oka, a felfele simítást a telefon mindenesetre gyakran szimpla érintésnek vesz ... " - köszi, szuper!

    "A keskeny oldalkávák ellenére vétlen érintést ritkán vittem csak be ... " - én a saját - ehhez képest minden bizonnyal ronda P10-emen soha.

    "Értesítő LED helyett a környezeti kijelző villan fel ... " - vagyis nem fért el egy értesítési led. By the way: mi az a környezeti kijelző? :F

    " ... a képernyőbe épített, optikai ujjlenyomat-olvasó lehet a befutó, és nem csak tízből nyolc-kilenc sikeres azonosítása miatt ... " - klassz! Nálam ez az arány 100-ból 100.

    "Csak azért kár, hogy „vakon” a képernyőre nyomva a zár nem old fel, egy extra lépés az ikon felvillanásához és a leolvasás megkezdéséhez szükséges (tapi, felemelés, bekapcsoló megnyomása)." - ez a vacakolás is ismeretlen számomra. Gyk. "vakon", és azonnal nyitom a telefonom.

    ... és még lehetne sorolni.

    "Nem csak a kinézet érdekel. A notch is ronda, mégis olyat használok."
    Bocs, had kérdezzem már meg milyen telefonod van, és miről "kellett" váltanod?

Új hozzászólás Aktív témák