Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz shifty! #32 üzenetére

    Az esetleges személyes preferencia mellett van indok, amiért az R9-290X ajánlott az RX470/570 helyett?
    Teljesítményben közel azonos szinten vannak, ahogy látom bench-ekből, fogyasztásban viszont értelemszerű, hogy a 470/570 jobb választás, ez pedig egy fontos szempont szerintem.

    Teljesítményben az R290X inkább az RX470/RX570 felett van, cserébe többet fogyaszt. Akinek a teljesítmény a lényeges, az R290X-et választja, bevállalva a nagyobb fogyasztást. Akinek a fogyasztás a lényeges (játékgép esetén? :F ), az inkább az RX470/570 kártyát választja nyilván...

    Ez amúgy a probléma - kinek mi a fontos...
    Nem lehet egyszerűen olyan összeállítást letenni, ami minden egyéni igénylistát kielégít. Jó hogy nem mITX méretben akarunk i7-es procit és GTX1080 teljesítményt 150 ezer forintért és persze zajtalan is legyen... :U

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz shifty! #32 üzenetére

    Táppal pont úgy vagyok, hogy szerintem fölösleges az új (csakúgy, mint mondjuk a prociból). Ha korrekt embertől korrekt darabot vásárolunk, akkor nyugi van, és szép kis summa marad zsebben. A Seasonic belsős XFX-em pl. 9 pénzért szinte ajándék kategória, és a 45 A megvan +12 V-on.

    Az RX-es kérdésre már válaszolt a kolléga. (Amúgy a Tri-X lényege pont a hűtése - max. terhelésen sem voltam még vele 75 fok felett, ami ÓRIÁSI előrelépés a 290X ref. hűtőjéhez képest.)

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák