Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Miklós315 #567 üzenetére

    Hi!

    Mobilról nem ment, csak bénáztam

    Épp amott olvastalak, hogy nem lehet ide írni sem, erre átjövök ide, Parci hsz-ét meglátva azt hittem kampeca a topiknak! :Y Mobilról nekem is érdekesebb a használat, tegnap ignoráltam egy komát laptopon és mobilról nézve sokkal több hsz vált láthatatlanná, mint itt.

    A Firpót kipróbáltad már? Van irdatlan nagy méretű burgerjük is, és egész fincsi is. Próbáld ki

    Még nem, de már rá vagyok beszélve, 480gr....kizárt, hogy kihagynám. ;] Köszi!

    (#568) morgyi

    Minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyit tudsz bíbelődni ezzel otthon, de nekem max az Airfryer használata fér bele, a gasztroskillem igen csekély meg max 5 percet tudok kajakészítéssel foglalkozni. Anno disznóölésen egész nap kolbásztöltés meg hasonlók voltak, azt is csak pálinka+forraltbor kombóval lehetett kibírni.

    Mindig is tudtam hogy a hamburgerezők Angusnak hazudott húspogácsái csak képről láttak Angus marhát. Attól még lehet finom.

    Ne már.....én meg simán elhittem, hogy az! ;] De mindegy, mert finom ez is , az is. De ez magyar Angus, ezért olcsó..... ;)

    marhavese faggyút kb. sehol sem kapsz

    Hú.....pedig de jól hangzik! Sose gondolok bele, mikből áll, amit megeszek, szerencsére!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák