Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Kansas #90 üzenetére

    Ja így akkor érhető, mondjuk a google fordító azért tud segítséget nyújtani, de valóban nem maradéktalan az élmény úgy.
    Egyáltalán nem vádolni akartalak csak ajánlom a fegyelmedbe , jobban jársz vele, mint ezzel a médiamogullal
    Bár a tesztet Volker Rißka jegyzi, de Wolfgang Andermahr-ral készítette,szerintem( nem csak szerintem) az egyik nagy név a szakmában, érdemes az ő tesztjei és mérései alapján már valóban saját következtetéseket levonni. Ha megteheted kövesd őt, Google német -angol fordítóval ki lehet már hámozni a cikkeit egész jól.
    Nem mindegy , hogy egy ideológia köré építesz tesztet vagy pedig egy tesztből vonsz le reális következtetéseket. Ha csak a két "teszt" dátumát megnézed, láthatod melyik készült előbb és melyik ami esetleg nyúlta az infókat valahonnan. Srác szokása, hogy megvárja pár valóban vérprofik tesztjét majd feldob saját néven valamit keményen ideologizálva.

    -FreaK-: sajnálom , még mindig nem fogtál fel semmit abból amit írtam, továbbra is ott tartasz ahonnan kiindultunk, de ez számodra bizonyítvány csak.Jó szórakozást a YT spanodhoz. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák