Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz arty #43 üzenetére

    Szerintem nem jól látod. :)

    Először is a kormányeladásokból nem hinném, hogy olyan nagyot kaszálna az MS vagy a Sony ... főleg nem a TM eladásaiból. De ez olyan dolog, amit az egységsugarú földi halandók sosem fognak megtudni.

    Valamint a másik gond, hogy Te nem az "egyszeri játékos" kategória vagy :) Te komolyabb szinten foglalkozol az autószimulátorokkal. NEKED kell majd új kormánykerék, H váltó és kuplungos - loadcelles pedálszett ... És nem akarsz lentebb adni. Ez érthető. De nem te vagy a nagy átlag.

    VérDummynak pl. már nem biztos, hogy ezekre szüksége van, hisz lehet a váltófüleket sem fogja sosem használni :) Na jó, biztos kipróbálnám, de ettől egy átlagos játékosnak, akinek csak egy kormányra van szüksége, mert úgy nagyobb "fíling" a Forza, annak nem biztos. Sőőőt, inkább nem valószínű. :)

    Nem tudom mekkora lehet azon kormánytulajok aránya, akik ki is használják ezeket, de nem vagyok benne biztos, hogy ők a többség.

    Akinek nincs komoly összehasonlítási alapja, annak lehet nem olyan gagyi a korménykerék, és megfelelő a pedálszett. Aki többet akar az pedig fejleszthet. Ez igen logikus lépés, és mindenki jól jár vele ...

    Nos az árazás már más tészta, de itt figyelembe kell venni, hogy nem mi és a mi pénztárcánk a célközönség ... sajnos :(

    De ha másképp nézzük, akkor 6-7 játék ára ...

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák