Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz hallador #38 üzenetére

    macbook feeling > az alu unibody ház és nagy korrekt pad miatt, nem másért:)

    egy kérdés - láttál már kilazult zsanéros 60/70-est? én igen, többet is, 40-esből egy db-ot sem - itt újabb tp vonal, mert t510-nél szintén egy darabbal sem találkoztam -
    nem tudom miben merevebb a 60/70 széria, de érdekel szted mért

    nem tudom mi gond a stílussal, látszik hogy értesz hp-hoz, ténymegállapítás, nem cinizmus:)
    egyébként csak kommunikálok

    én továbbra sem értem, mért van track ha nincs hozzá gomb?:) epic fail
    mért nincs dedikált hangerőszabályzás, de akár fény is - ez 40-eseken sincs, calculator meg explorer az feltétlen:D -
    van viszont wifi kapcs, hangnémító és talán explorer vagy calculator :F
    funkcionalitásban sokat esett a 60/70 széria
    szerelhetőségben sokkal jobb
    viszont, 40-esnél még mxm vga volt, 60/70-nél már nem, nagyon trendi lett, nagyon szép lett, de:
    felületek? 40-esen van valami réteg, nagyon korrektül védi az alut ami alatta van, 60/70-nél már nincs, ha csúnyán néz rá az ember megkarcolódik
    viszont sandy szériából talán a legjobb választás összességében, na jó, e6520 sem rossz pl

    szerk: ha nem tévedek nagyot, 1-2 fujinál még van oldschool billzet
    utóbbi hónapokban igaz nem követtem, de pár tesztet tavaly év vége felé még néztem és nem szigetes rémlik, persze lehet tévedek
    ettől független tény, bár szubjektív, nekem nem jön be a szigetes billzet, nem is véletlen használok fő gépnek 8540-est, ez valamennyire leköveti a gépelésemet:D és kijelzőben legjobbak közt van

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák