Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    Komolyan mondom...régen akasztott ki ennyire egy írás. Olvastam már sok írásod, volt ami tetszett, és ami kevésbé. Ez viszont eléggé primitívre sikeredett...

    Először is célszerű lenne figyelembe venni az előttem szóló hsz-ét, miszerint ez egy reklám folytatása.

    Másrészről én már egy jó ideje (elég jó ideje) leszoktam arról, hogy ezeket komolyan vegyem. Azt hiszem azóta, mióta egyszer-kétszer azt a választ kaptam gyerekkromban a szüleimbtől, hogy ez csak film vagy mese vagy reklám...

    Komolyan mondom, hogy komoly bajokra utal, ha egy reklámot nézve ilyeneken gondolkozol.
    Azon még nem gondolkoztál véletlenül, hogy hol lehet olyan Citroen-t kapni, ami robottá változik
    Vagy mondjuk azon, hogy a Milka reklámban a hódok vajon fizetnek-e TB-t, illetve vezetnek e jelenléti ívet, hiszen nyílvánvaló, hogy állandóan dolgoznak?
    Vagy, hogy a lábfájás elleni krém reklámjában a csajnak hogy változik kővé a lába, amikor ilyet még sose láttál...esetleg a kis ugráló Tantum Verde tabletta? Mert nálam még sosem ugrált...

    Szerintem a következő a cikked szólhatna mondjuk arról, hogy a Mikulás hogy a pi*ába fér be a kéményen, illetve, hogy ideje lenne már egy vagyonosodási vizsgálatot indítani ellene, hiszen egész évben csak lógatja a lábát, mégis egész jól megél belőle... :W

    Némely embereknek mire nincs ideje!

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák