Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz TitiRii #74 üzenetére

    most akkro hogy is van ez?

    Rá tudsz kötni még USB portot, de hubbal is megy.

    tervbe van véve egy weblap egy ftp server futatása és egy webkamera és printer is a késöbiekben

    Nos, a webszerver telepítése és bekonfigurálása igényel némi utánajárást, jártasságot a Linux világában. Ha kellőképpen ügyes vagy, akkor lehet PHP-d és MySQL-ed is. De mindenhez szükség van egy állandóan csatlakoztatott pendrive-ra.

    Webkameráknál jól körül kell nézni, mer' sok olyan van, amit nem támogat, még az Oleg féle firmware sem. Ilyen például (majdnem) az összes Creative kamera. De a Logitech féléket szereti.

    Printerek, úgy általában, mennek. Én még nem próbáltam, mer' se patrononm, se helyem, ahová tehetném a nyomtatót.

    más kérdés hogy nem tudgyátok hogy képes e kezelni több vinyot is az ftp kliense?

    Szerintem biztosan rá lehet bírni, hogy kezeljen több winyót is. Mer' pl. látja egyszerre FTP-n keresztűl a HDD-t, Sambával pedig a pendrive-ot.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

  • engusz

    veterán

    válasz TitiRii #76 üzenetére

    ezért kérdeztem hog akkor na most hogyan is van ez.

    Connecting 2 extra USB ports (Asus 500gx)
    [link]

    nem ismersz ? :)

    De, igen. Ha elég kitartó is vagy, akkor majd stuffolhatod mégtovább a routert.

    Miért is? hdd röl miért nem jó neki?

    Nem tudom megmondani. Nekem pl. addig nem volt hajlandó menni a Samba, ameddig rá nem kötöttem egy pendrive-ot. Pedig volt rajta HDD. Igaz, az NTFS-re volt partícionálva, arra pedig nem tud írni. Elképzelhető, hogy emiatt volt. De ezt nem fogom tudni kideríteni.

    szal egyenlőre egy ilyen kütyüt kell szerezni olcson aztán mehet a buzerálás:)

    Sowahból van nékem, ottan inkább 20k közeli volt az ára, ellenben a kiskeres 25k-val.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Új hozzászólás Aktív témák