Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Én úgy gondolom, 2 dolog miatt nem fognak erre harapni a népek:
    1. Az átlagember nem fogja érteni a logikát. Amíg sokaknak annak megjegyzésével is problémája van, hogy hogyan húzzanak arrébb egy ikont a telefonon addig biztos, hogy nem fogják tudni megjegyezni rendesen a parancsokat. És akkor vörös fejjel fogja üvölteni, hogy "Sáund ápp, sáund ápp" mert nem jut eszébe az, hogy volume up... Szóval itt inkább arra kellene rágyúrni, hogy a legalább az alap funkciókban képes legyen különböző utasításokat ugyan arra a dologra értelmezni. Kezdve a "hangerő feltől" a "recsegtesd az égig bikszbi"-ig.

    2. Ezek nyílván nem fognak minden nyelven működni. Ez alapvetően nem baj, de... Aki beszél angolul jellemzően az is igen erős akcentussal teszi. Japánok, németek, indiaiak, spanyolajkúak mind rettenetes erős akcentussal beszélnek még akkor is, ha egyébként a nyelvtudásuk jó. Sajnos ez jelenleg még probléma az asszisztenseknek. Ha pedig 10-ből csak 8-szor veszi be a parancsot az ember nem fogja használni. Ahogy mostmár a Siri-t vagy a Google asszisztenst is alig használják. (legalábbis akiket tudom, hogy korábban oda meg vissza voltak tőle).

    Továbbá ez a személyre szabott ajánlgatás főleg a tévés appokkal inkább idegesítő mint hasznos és az IoT összekapcsolás meg minden csak nem átlagigény... Ez az egész IoT szerintem olyan 30-40 évvel el van sietve, rohadtul nem érdekli a tömegeket.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák