Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz kona005 #11 üzenetére

    Attól tartok kisfiam, hogy a gyerekhez is, és a hülyéhez is te állsz közelebb kettőnk közül . Az ilyen beszólásokkal, csak saját magad égeted , de ha az IQ-d csak egy leheletnyivel magasabb volna az átlag szobahőmérsékletnél, ezt magadtól is tudnád ! :U

    Amúgy meg azért írtam ezt a megjegyzést egyből az elején, mert már a hóf.szom tele volt az elmúlt pár hónapba attól, hogy egy AMD-s hír hozzászólásainak 80%-a "flémkeltés", meg "trollkodás" ! Nézd már vissza, hogy én hány "Zöld", vagy "Kék" hírhez szóltam hozzá az elmúlt hónapokban ! Ne törd magad, segítek, kb. egyhez sem ! Se Intelem, se NVidia-m, akkor meg mit dagasszam a topicot ???? :U Max. elolvasom, mint kívülálló, és kész . Nincs tapasztalatom az elmúlt 14 évben se zöld, se kék oldalról, akkor meg mit feszengjek a topicban, és miért szemeteljem teli tartalmatlan hozzászólásokkal ???? :W Valahogy így kéne nektek is ! Simán megcsinálnám ( mint már mások is mondták ), hogy regisztrációnál meg kell adni a géped paramétereit, és csak olyan hírhez szólhatsz hozzá, amilyen komponens a gépedbe van . Vagy max. olyan híreknél aktiválnák csak ezt a részét a megkötéseknek, ahol félő, hogy olyan hozzászólásokkal lesz teli, mint a "TIÉD" ! :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák