Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfdfdf

    őstag

    válasz kovsol #28 üzenetére

    Nah ezt én így nem tudtam megfogalmazni totál ezt gondolom!
    Anno még nagy "gamer" voltam megvettem az új q6600ot és a 8800GTSet amikor megjelentek és mit értem el vele? semmit mert hiába max graf meg minden de nem kötöttek le a játékok (sajnos warez) mert sok volt meg pénzem se maradt utána :S .
    Kevés pénz és eredeti játék rákényszerít azt vedd meg amivel játszani akarsz szétnézel nagyon mi kellene neked. Így választasz nem úgy hogy torrentről leszedsz mindent.és nem játszol vele. Nekem a csúcs gép megölte a PCs játékszeretetemet. Új gépen is csak dota és cs1.6 ment (ezek totál eredetiek mert megérdemli a valve és a blizzard is hogy megvegyem hiszen annyi "örömöt szereztek nekem ezek az alkotásik")
    Most PS3 asom van és 3 játékkal és megvagyok velük nagyon meg kell gondolnom mit veszek de szétnézek mi kell nekem és azt próbálom megvenni. A lényeg hogy lekössön a játék és élvezd! Nekem ezt a PS3 megadja minek nekem DX11 amikor ufo2 az egyik kedvenc játékom? Minek nekem i7 amikor a winamp és a war3 egyszerre jelenti a legnagyobb megterhelést a gépemnek? Egyszerűen olcsóbb nekem a PS3 eredeti játékokkal is mint a PC amihez vagy egyszerre nagy ráfordítás kell vagy sok apró de gyakran ...
    Nincs most olyan jajj a textúrát ha maxra állítom akad a játék... Elő a lemezt be a gépbe és játszom :) Nekem ez elég bőven. Én így vélekedek már. Sok pénzt elköltöttem a gépekre míg erre rájöttem....

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz kovsol #47 üzenetére

    hopp :DDD

    jólvanna én legtöbbet a miniclip-en tolom jó :)

    Aurea mediocritas

  • FefeeX

    veterán

    válasz kovsol #45 üzenetére

    nyilván monitor nélkül, mert a konzolhoz se kapsz ingyen plazmát, de mivel ugye ugyanúgy mindegyikhez bármilyen kijelzőt használhatsz, itt ne számoljunk különbséggel (mert ugye itt egyesek hajlamosak a PCvel szemben a plazma tv árát emlegetni; holott nekem korábban volt plazmám és játszottam rajt, mint hogy xboxot vettem volna...)

    hommeros: ezt melyik konzol mellé adják? Csak mert az enyim super elite volt, de sajna ilyen hölgy nem járt mellé :) BTW nem a gyengébb grafikával, inkább a pontatlan irányítással kell megbékélni az FPS-ek esetében, ami egy relatíve komoly UT-s múlt után elég szomorkás a box esetében...

    AXisBOLD: ha azt kérdezték volna, hogy min böngészek gyakrabban, én is a PC-t jelölöm be. Vagy ha azt hogy melyik fut többet egy héten. De nem ezt kérdezték :) Pedig játszom még FB-on is :)

    - = Zk = -: szervusz koma, rég nem láttalak. Csak annyit akarok itt, hogy azt azért tedd hozzá, hogy a hányadék 3d platform játékokkal PC-n is ugyanolyan sz@r játszani mint konzolon. Nem véletlen, hogy a Sonic-kal meg a Mario-val együtt relatíve hasalt mind. Ez nem a konzolnak, hanem a 3D újításnak köszönhető, és nem véletlen, hogy az új Sonic már újra a 2D-s univerzumban éled újjá... Ha már PS2, próbálj rajt egy NBA 2k10et, egy Grand Turismo 3-mat vagy egy Tekken5öt... Szomszédnál mikor hazamegyek vidékre, még mindig ezekkel ökörködünk, szerintem ezek megunhatatlanok.

    [ Szerkesztve ]

  • FefeeX

    veterán

    válasz kovsol #60 üzenetére

    Nem, nem is értem miért így csinálja. Asszem megyek a moderátort keresek totyikba töröltetni... :( Meg újraindítom ezt a szemetet...

Új hozzászólás Aktív témák