Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Pityu. #19 üzenetére

    Miért néztelek volna? Egy percig se nézlek. Neked az a kocsi tetszett és kész! Más az igényed / felhasználásod ez normális! Nekem meg sajnos már régóta egy 4wd kellett ami normális körülmények között használható évi 15ekm-re és ha néha elmegyek föld útra akkor ki tudjak jönni egy egy sárból. Ha nem ez lenne az igényem lehet mást vettem volna. Én is nézegettem a fluence-t és még erősen gondolkoztam a duster-en is mindkettő tetszett. :R

    Kategóriáról meg annyit, hogy ford focus 2-es (2007-es) kombi 1.6-os benzinessel az istennek se tudtunk 8 liter alá menni anyám/apám/én se 50% pálya 50% város vezetés mellett. Pedig anyám havi 4-5000km-ével tud vezetni... Most az 1.6-os 115lovas dizel ford focus 3-massal 5.3-mat megy ugyanezen felhasználással.

    Ez van. De a fogyasztás csak egy adat! Ha nagyon ezt néztem volna akkor egy hibrid rav4-est kellett volna vennem vagy valami megbízható dízel suv-ot :W
    Különben ott van még egy érdekes adat 2.0 16V xsara vts-el anno (2200km-re volt nálam kölcsönben) pályán 130-al 6.5 literrel mentem gond nélkül városban meg 9. Pedig az 167 lovas volt. :C

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák