Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Patrick76496 #6307 üzenetére

    igen, a kernel csere előfeltétele a nyitott bootloader, anélkül nem fog sikerülni.

    a leírtak alapján én azt mondanám, egyszerűen újra kéne húznod a rendszert flashtool segítségével. persze nem lebeszélni akarlak a mókolgatásról, csak azt mondom, a Te problémádat egyszerűbben meg lehet oldani. egyszerre két legyet is üthetsz, de előtte mindenképp olvass el minden létező leírást, nehogy valami balul süljön el! (nyitott bl esetében ez bármilyen módosítás esetében sokszorosan érvényes!)

    a rendszerkövetelmény itt android esetében kicsit azért más, mint PC esetében, de értem, mire gondolsz :)

    és köszi :) igen, ezzel a kicsikével műveltem őket, egytől egyig.
    természetesen mindegyik esetében segítségemre volt egy plusz lencse is. az első próbálkozásaimról a blogomban olvashatsz (egy régi kodak gép lencséje), a legtöbb kép viszont már egy blu-ray olvasóból kihalászott lencse segítségével készült :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák