Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Ijk #50 üzenetére

    Nem rossz TV csak elsőre kicsit soknak tűnik. Sok felesleges feature van ugyan benne de ma ez kell a népnek.

    Szerintem meg egy fél millás készüléknél vicc lenne ha külső eszközöket kéne csatlakoztatni mindenhez. Családom nagy Sony és Panasonic fan(egyébként én is) és hülyének néztek hogy magamnak Samsung 6500-ast vettem anno. Ők mindenhez plusz egy dolgot csatlakoztatnak (Set top box, külső felvevő és blu ray lejátszó, DVD-lejátszó) én meg csak Wifin kommunikálok a TV-vel, valamint van egy külső vinyó csatlakoztatva.
    Ők sokat szívtak már a formátumokkal (kivéve amiket a Sony/Pana fejlesztett), én a legtöbb formátumot tudom rajta nézni. Náluk csak műholdas digitális Trévé van a Trémobil jóvoltából a 20 évvel ez előtti színvonal alatt, nálam Digi jön kábelen és tökéletes a kép (sportot és ism. terjesztőt nézek max).
    A fekete ugyan nem olyan mint egy plazmán, de éjszaka is hangtalan a TV-m és keveset fogyaszt. A képminőség szépen be van lőve és játszani is jó rajta. Nem bántam meg hogy a Samut választottam 5 év garral.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák