Hirdetés

Aktív témák

  • szimike79

    őstag

    válasz joey04 #35597 üzenetére

    Azért a kommenteket végigolvastam, és épp nem rád gondoltam. Sőt még a HSZ-ed első felére írni is akartam hogy korrekt meglátás(csak aztán valamiért az internet nem azt akarta amit én!). De szerintem ha valaki az iP4 topikjában azt kezdi el feszegetni hogy egyáltalán mi értelme van az IOS-nek akkor szerintem azt te is úgy fogod fel hogy ez bizony fikázás, még ha burkoltan is. A telefon az adott hardverrel, az összeszerelés minőségével és az anyaghasználattal ezen az áron best buy! A bada sajátosságai vagy hiányosságai mint op. rendszer már megint más tészta. Nekem tetszik a bada még ha vannak is hiányosságai, és össze is tudom hasonlítani a droiddal mert olyan is van a kezem ügyében. Te az iPhone-t részesíted előnyben mert neked az felel meg jobban, én a Wavet mert megfelel az elvárásaimnak egyenlőre, és úgy néz ki a Samunak van irányába fejlesztési hajlama, még ha lassabb is mint a droidosok esetében. A TW-ről annyit hogy az is tetszik, megkedveltem, és szeretem használni. Az androidos tulajok mit raknak helyette, mert nem felel meg nekik, legyen az ő dolguk. Az én HSZ-m ne másé alapján ítéld meg mert nem biztos hogy mindenben egyet értek vele ebben a kialakult android-bada vitában. Nekem is megvan a témával kapcsolatos véleményem, ezt már párszor le is írtam, és leírom hogy ha valaki megkérdezi egy telefonválasztás kapcsán. :U

    leslieke: +1 :K

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Aktív témák