Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67688960

    törölt tag

    válasz Roller75 #280 üzenetére

    mellesleg én használok régóta pc-n, laptopon linuxot
    nagyon örültem amikor végre hogy jött az android, de ez nem rendes linux a google miatt korlátozva van alapból, gondolom a reklámok miatt, ezért van ingyen
    plusz a gyártók összevissza variálhatnak, és variálnak vele
    ezért rohadtul nem mindegy hogy milyen gyártótól veszi az ember, főleg ha nem akarna hozzányúlni, hiszen a bizonság is fontos szempont
    na és itt a másik bibi, mivel ez nem a megszokott linux itt alapból nem én vagyok a root hanem a gyártó, és nem én döntöm el milyen partició mennyi legyen, és a gyártó felel(ne) a biztonságomért

    ez azért nekem nagy csalódás lett volna az elején, de az első androidos telom motorola volt, és voltak olyan kedvesek és alapból olyan volt a rendszer hogy amit akartam áthelyezhettem az sd-re

    igazából az lenne a korrekt ha magunk dönthetnénk el hogy hová kérjük, ez megvolt a synbianon és a windows-os mobilon is

    szóval választás elé állítják ezek a gyártók(pl. samu) az embert vagy szétmókolja a rendszert vagy eladja a szarjukat és többet nem vesz tőlük semmit
    ha szétmókolod a biztonságod felelőssége elsősorban rajtad múlik

    szóval kéne már egy igazi frankó linux a telefonra, vagy olyan gyártótól kell venni aki nem szívatja a vásárlóit

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák