Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T0rnad0

    addikt

    válasz Luigineto #22957 üzenetére

    Le lehet nyugodtan szedni, amúgy is csak lekopna onnan. Utána bármikor visszateheted.

    Z Fold 4

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Luigineto #26707 üzenetére

    Nekem i6 volt az S7 edge előtt eddig 6 android volt rajta most 7 van, a készülék nekem gyorsabb lett és az aksi is tovább bírja. Mutass már nekem egy olyan IOS ugrást aminél ugyan ez tapasztalható.

    Ezzel két dolog van.
    Az Apple-nek nem kell verzióváltás ahhoz, hogy jól optimalizált legyen a rendszer (megsúgom, még a Nougat sem az S7-en).
    Az aksi meg pont, hogy 10%-al kevésbé bírja a frissítés után, szóval ezen is van még mit csiszolni.

    Játékok: Soha nem játszottam telefonon, mert nem volt rá igényem. Egy telefon nem játékra való.

    Arra való, amire használod és biza a mobil játékok sikere bizonyítja, hogy ma már a mobilok az elsődleges játékplatform.

    és minnél vékonyabb kávával.

    No ez a legnagyobb marhaság és sajna a gyártók ezt komolyan is gondolják. Lassan nem lehet kézbe fogni egy készüléket, mert mindenhonnan belenyúlsz a kijelzőbe... Már alkalmazás van a Google-n, hogy letilthasd a kijelző széleit, hogy ezt megakadályozd.. Konkrétan röhej.

    Azért az nem fura hogy az Apple szarabb memóriát rak a 32GB iPhoneba mint a nagyobbakba??? Ezen kellene elgondolkozni

    Előbb olvass utána a dolgoknak :D
    Megsúgom, hogy platformtól függetlenül lassabb a kevesebb memóriával szerelt modell és nem azért, mert lassabbat raktak bele. :)
    Azt már csak félve merem leírni, hogy az általad lassúnak írt 32 GB-os iPhone memóriasebessége is gyorsabb, mint az S7 Edge 32 GB-os modellé. De ez nem lényeges, mert egy mobilnál ez nem igazán sokat számít, mert nincsenek olyan óriási adatmennyiségek, amik mozgatásánál ez hátrányt jelentene.

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Luigineto #26736 üzenetére

    Megsúgom ha az IOS olyan fasza lenne, jól optimalizált lenne ahogy írod miért adnak ki updateket?

    Senki nem mondta, hogy az iOS hibátlan :) de, ha az Android csak fele olyan optimalizált lenne az S7-re, mint az iOS az i7-re, akkor leesne az állad azt hiszem..

    rövidebb akku időn lovagolsz? Ez az IOS updateknél rendre elő jött

    Nem jellemző.
    Az iPad3-mam lassan 6 éves lesz és mily csoda még mindig nagyjából tudja ugyanazt az aksiidőt, mint új korában.

    Gondolj már bele kivesz ma telefont úgy, hogy a játéktudását nézi legelőször?

    Gondolom az a milliárdnyi user, aki játszik. Mellesleg mi a frásznak fejlesztenék a mobilok 3D-s tudását lassan már konzol szintre, ha ez nem lenne lényeges szempont? :D

    Azért mert te két ball kezes vagy és nem tudod használni még nem röhej.

    Ez nem balkezesség kérdése, konkrétan mindenkinek probléma az, akinek nem, az nem is használja a készülékét (elég ha visszaolvasol, elég sok a panasz emiatt és még csak nem is az én részemről).

    Azért őszintén nem átcseszés hogy drága pénzen megvett mobilban pont a memória minőségén spórolnak?

    Már írtam, olvass utána, hogy mi miért van, akkor megspórolsz magadnak egy elnéző mosolyt mások részéről.
    (Súgok még egyszer, nem minőségi különbség van, a memória hajszálra ugyanaz a 32 és a 256 GB-os modellben is, csak nem mindegy, hogy egy 32 GB-os modult érsz el, vagy 4 db 32 GB-ot párhuzamosan :D )

    De mondhatnám a zafír spórolást

    Mármint?
    Milyen spórolást?

    ---

    ΞlittlecarΞ:

    nem igaz a 10% visszalépés akkuidőben. Attól még , hogy egy firkász ezt állitja, a mindennapi használatban nálam ha nem is sokkal de inkább jobb lett.

    Egyrészt az említett oldal eléggé elismert oldal, nem nevezném "egy firkász"-nak akik teszteltek, másrészt a saját tapasztalat is az, hogy gyengébb lett az aksiidő, sőt én 10%-nál többnek érzem a gyengülést, de én nem állok neki stopperrel tesztelgetni.

    Az idióta hívásnemfogadása miatt meg lassan ki fogom vágni az ablakon, tekintve, hogy a Telekom szerint náluk minden rendben van, a Samsung szerint a készülék is hibátlan, csak éppen telefonálásra nem lehet rendesen használni ezt a szart.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák