Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz Jack Oneill #52403 üzenetére

    Sziasztok.
    Azt hiszem megtaláltam a végleges Romom. Legújabb (Szept 18) Sac23 Custom (Nem port) ROM.
    Gyors, gördülékeny, és valami brutál üzemidővel megy. Tegnap este 9 körül feltöltöttem, felraktam ROM-ot, "belaktam" (Smart Switch OTG restore). Ma hajnalban munkába menet 1 óra zene BT fejhallgatóval, meló közben ~fél óránként pár Viber üzenet váltás, kis face. Hazefele szintén 1 óra zene 15:20 kor értem haza és az akksi szint 78%. Azóta volt játék, elég aktív messenger használat és most vagyok 29%on. Valahogy így tudtam volna mindig is elképzelni egy okosteló üzemidőt.

    Egy apró gondom lenne, hogg bár rengeteg samsung specifikus dolog megvan, egy valami nincs. az AOD. Elő lehetne csalni valahogy? Az AOD service és az AOD plugin telepítése (APK) nem hatotta meg. Végülis nem is AOD kellene mert azt eddig se láthattam eme tok miatt. Viszont így a tok által életrehívott felületen se látható az óra, mivel az meg az AOD alapértelmezett óráját használná, ami ugye jelenleg nincs. Illetve semmiféle értesítés nem jelenik meg FaceWidgetek hiánya miatt (be tudom facewidgteket ugyan kapcsolni de az is AOD specifikus ugye úgyhogy mégsincs). Az egyetlen ami működik ClearWiev felületen az az a felület amikor hív valaki.

    [ Szerkesztve ]

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Új hozzászólás Aktív témák