Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alcapone386

    őstag

    Két éve nyomom nap mint nap ezt a szép kis telefont és próbálom védeni amivel csak lehet. Ha 2 év alatt havi 1-2 kijelzővédőt nem használok el már bajom van:) (ha karcos, vagy feljön szélen már cserelem is). Ezért majdnem a létező összes kínai fóliát kipróbáltam már. Volt ami nagyon bevált, volt amit 2mp után már dobdtam is a kukába.

    De amibe most belenyúltam ettől lehidaltam, így megosztom veletek.

    Eddig hajlított szélü fóliakat rendeltem, de most találtam egy gyárilag sík fóliát. Akkora, hogy felrakás után fedi az edge széleket is. Bevallom felrakás közben már gondolkoztam, hogy melyik következő fóliát dobjam fel. Felraktam és tökeletesen tapad mindenhol. Örülök neki meg minden, tenyleg 100%-os sehol egy porszem. Tok felrak használ 1 napot erre a tok felnyomta a sarkokon. Hát nem csüggedtem elővettem egy ugyanilyet a fiókból, fogtam egy éles ollót és "precíciós" ovis módszerrel a sarkokon a lekerekítést kicsit átalakítottam, hogy a tok hozzá se erhessen. Szépen felraktam és a tok már nem bántja. Na igen, de most került 1 pici piszok a kijelző alá pont középre.....1 hét után meguntam és 1 órája nekiálltam, hogy felrakok egy uj fóliát. Aztán beugrott egy kép. Valahol láttam, hogy van mosható fólia is a net berkeiben. Hát mondom ez tuti nem olyan, de lesz**om veszteni valóm nincs. Fólia levesz, folyékonyszappanos langyos vizzel átmostam és paff ment vissza a telefonra. Minden egyes kártya simításnál egyre jobban kerekedett a szemem. Bas*ki! Ez rátapadt...oké, de széleknél úgyis feljön....hát nem! Ugy tapad a fólia a kijelző minden egyes részére mint ha loctite-ot nyomtam volna alá. 100 szónak is 1 a vége. Vízzel felrakható, mosható fóliát még a büdös életben nem láttam. Idáig.....

    Köszönöm, hogy végig olvastad ezt a pár sort.

    Nyereményed a fólia elérhetősége.

    0.99 kanadai dollárért (215Ft) nagy veszteni valója nincs senkinek:)link

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák