Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tony_snow

    tag

    válasz lucky07 #43118 üzenetére

    Detto. Még be is írtam ide, reagálva arra, hogy másnak mennyire merül, hogy nekem milyen szuper az akksi időm. 5 óra SOT-nál több simán megvolt, ez most a Nov. 1-jei bizt. frissítéssel kb. 2.5 - 3.5 óra lett. Telekomos, Bp. belvárosa, gondoltam, hogy valami adó vevő torony (vagy mittudomén mit, nem értek hozzá) állítottak, csakhogy barátnőmnek is ugyanilyen teloja van, ugyanúgy frissült és neki semmi gondja a merülésel. Neki a legnagyobb fogyasztása, ahogyan kell, továbbra is a screen, mint ahogy anno nekem is volt, mostmár nekem Android system, Android OS, rendre megelőzi, sőt még a Cell standby is úgy, hogy egy csomót nyomogatom.
    Amikor éjjel pihen a telefon, nem merül jobban semmivel, csak amikor a kijelző be van kapcsolva.
    Wipe cache hetente van a wifi probléma miatt (felcsatlakozik a wifire, utána amikor elhagyom a wifi hatótávolságát, nem csatlakozik vissza automatikusan a mobilnethez, hanem egy pillanatra ki kell kapcsolni a mobilnetet és vissza, hogy csatlakozzon), de a merülésen semmit sem segít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák