Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz guriga1234 #15350 üzenetére

    Én megnéztem a linkelt videót teljes felbontáson és szerintem nagyon jó minőségű. Egyedül az esti rész volt rosszabb de a többi szerintem nagyon jó. Én sem értem miről beszél de lehet túl profi szemmel nézi . Ha ennél profibb kell azt nem hiszem, hogy mobillal kéne csinálni. Nincs S10-em de látni látok és nem tudom mire írja, hogy szar.

    Más téma és inkább kérdés.
    Barátnőmnek jövő hónapban veszünk telót és a Huawei p30 és Samsung 10 között vacilálunk. Ő műkörmös és körmöket fényképez (a munkáját) és most egy xiaomi redmi note 4-el teszi ezt. Egy kuncsaftnak Huawei p30 pro volt és kipróbálták de nem jött be neki mert nagyon nem valós a bőrszín meg amúgy a színek a körmön(xiaomi redmi note 4 jobb ebben) . S10 vajon jobb ebben? Természet fotónál youtubeon nézve a P30 pro természetesebb de lámpa alatt mintha nagyon sárgítana és lehet ez volt a baja vele. Lámpa alatt (youtubeon nézve ) jobbnak/természetesebbnek látom színekben az s10-et de ugye az videó és nem biztos hogy jól adja vissza. Van vakakinek tapasztalata a két telóval ebben?

  • trialboj

    őstag

    válasz guriga1234 #15350 üzenetére

    Nem azt kértem hogy a saját videóidat mutasd meg, hanem hogy egy samuval forgatott bármilyen klippet, ami szerinted ok.
    Rajtad kívül senki nem sértődött meg, gondolom ők már beletörődtek hogy így jártak, és a videó nem lesz jobb akárhogy is tekergetik.

    Warp stabilizer, az effekt amivel utólagosan stabilizálták, és rossz munkát végeztek mert a csaj körül remeg a világ, humorod vagy nincs vagy ma otthon hagytad, az idő görbület poén volt, én pedig a saját videóimat premierebe húztam, és ott néztem meg, a telefon kijelzőjén minden szép és jó, csak hát az nem releváns.

    Azért jöttem ide, mert reménykedtem hogy van bármi beállítási lehetőség amiről nem tudok, és esetleg amiatt nem elég jó a kép, de sajnos nincs, ennyit tud a telefon, így jártam, akinek ez elég az boldog lehet vele, de a valóság az, hogy leginkább családi videók, barátoknak megmutatni ezt azt elég ez a szint, de arra mifaszé kell 4k? elég a FHD is. (4k leginkább arra való, hogy amit 4kban filmeztél azt kreatívabban editálhatod 1080p-re, de ha eleve rossz minőségű az anyag, akkor csak egy jól hangzó marketing duma, valós tartalom nélkül)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák