Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee007007

    őstag

    válasz david5745 #21689 üzenetére

    Fólia: én már nagyon rég óta a speedshop saját márkás fóliáit használom tabletekre, telefonokra egyaránt. Karcálló, méretpontos, olcsó. a Note 3-ra 990 ft + 500 ft a felhelyezés, ha igényled.

    Tok: ezzel eléggé bajban voltam...Előtte Note 2-m volt, ahhoz a gyári belebújós bőr tokot használtam, nagyon jó volt, és olyan a kialakítása, hogy a telefon kivétele nélkül tudtam vele hívást fogadni és beszélni is (nem S-view-s). Pont ilyet kerestem volna a Note 3-ra is, de egyszerűen nincs se gyári, sem utángyártott (már az egész ebay-t is átböngésztem de semmi). Gyáriból csak flip tok van a Note 3-ra, én személy szerint azt nem szeretem, szóval nem jöhetett számításba. Viszont a már említett Note 2 tok jó a Note 3-hoz is, bár kb 0,5-1 mm-t kilóg belőle de nem zavaró és ugyan úgy tudok vele telefonálni. Mellé még beszereztem egy Spigen Neo Hybrid (hátlap)tokot: nagyon minőségi, bár egy kicsit azért bumszli lesz tőle a telefon. Viszont megkérik az árát; a legolcsóbb helyen is 6500-7000 ft-

    Biztosítás: kizárólag a vásárláskor köthetsz, amint elhagytad a kasszát már nem.

Új hozzászólás Aktív témák