Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Játékos gamer monitorokról beszélünk, akkor szerintem az 75Hz-240Hz képfrissités és az alacsony input lag fontosabb mint a tökéletesen szinhelyes megjelenités. Ezt most mivel valósitják meg az a monitor gyártokon áll vagy bukik. Lehet tökéletesen jó megjelenitő panel piszok drágán, de ha kispórolnak olyan funkciókat amivel a panelt nem hajtod ki arra a szintre amire képes lehetne... :F Egy másik monitorban megfizeted ezeket, de annak meg nagy ára van. Viszont egy újabb TN panelt meglehet úgy valósitani, hogy játékban és filmnézésre nem a panel tipusát nézed, hanem a látvány gyönyörködtet. Szerintem ezeket okosan adagolják a gyártók, hogy a legyártott alkatrészek ne maradjanak raktárban. Még mindig lehet 1366x768 monitort kapni 60Hz és 5ms válaszidővel. Régen ilyenekkel is játszottunk, de úgye a gamer igények fejlődnek. Most a 4K/60Hz és a FullHD/144-240Hz végletek között lehet vergődni. Szerintem IPS, VA vagy TN nem számit, ha majd úgy gondolják adják olcsóbban a G-SYNC támogatást. Addig meg az igényeknek megfelelő monitort kereshet mindenki a bővebb választékból. :D Azért ehez egy igen erős PC is kell, főleg a videókártya teljesitménye még mindig lekorlátozza a 4K gyorsabb terjedését. Na majd egyszer a PS5 konzolhoz veszünk egy olyan 10-12bit paneles, HDR+ mindenes 4K monitort... Ha majd nyerünk az ötöslottón. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #00137984

    törölt tag

    válasz snecy20 #114 üzenetére

    Úgy legyen... :) PS5 konzolhoz majd egy ilyen 4K kijelző. Utána hosszú évekig jó lesz az gamerkedni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák