Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz leviske #102 üzenetére

    Azert ne ess at a lo masik oldalara sem :)

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz leviske #102 üzenetére

    HD2900-as időkben az ATi tulajok eltudták fogadni,

    Mit tudtak elfogadni? Legalább ilyeneket ne írj. Sokmindent megszépít az idő, de ezt sose fogja. Egyfolytában csak azt harsogta mindenki (és ez így volt a 38xx-nél is), hogy nincs még rá jó driver, de, ha majd lesz, akkor simán elkeni a 8800GT szája szélét. Hááát! Lassan eltelik egy év, és nem jött össze. Sem ez, sem az. Megmondanád, hogy mi abban a "vereség elfogadása", hogy hülyítjük a népet azzal, hogy majd jön egy driver?

    Egyébként mindettől függetlenül Eddig úgy gondoltam, hogy nagyon nagy húzás volt ez a HD48xx széria. De egyre több embernek lohad le a lelkesedése, akik kezdetben nagyon oda voltak érte. Pedig az ára csökken...és már én is rájöttem. Nem egy akkora durranás eza kártya, mindössze azért van ekkora csinadratta, mert piros és nem zöld. Ha az nV adta volna ki, akkor a kutyát nem érdekelte volna.

    És lehet szidni az nV-t. De majd akkor lesz a nagy robbanás, amikor annyi 4850 elfogyott, mint 8800GT. Na az nagy kártya volt. Az forradalmat csinált. Mot meg mi van? Kaptunk egy olyan kártyát, ami jó, hogy piros, de mivel is jobb, mint egy 8800GTS (mint mondjuk ami nekem van)? Az mindenre elég 1680-ig. A HD4850/70 is mindenre elég addig. 1920*1200-ba már kevés a GTS. Ezek a Radeonok is. Akkor miért is érné meg bárkinek cserélni? Ha meg nem éri meg, akkor mitől is olyan nagy durranás.... :F

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák